Holly Holm o potencjalnej walce z Cris Cyborg, rewanżu z Rondą Rousey oraz niedoszłej walki z Cat Zingano

Brandon Magnus/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images)

Holly Holm udzieliła bardzo ciekawego wywiadu Luke’owi Thomasowi z SiriusXM Rush w którym odniosła się do potencjalnych pojedynków z Cris Cyborg i Rondą Rousey.

Na pytanie o inauguracyjną walkę o tytuł wagi piórkową między nią i Germaine de Randamie na UFC 208, Holm odpowiedziała, że jest gotowa na pojedynek i docenia swoją przyszłą rywalkę, która według niej jest silna i ma mocną stójkę. Holly Holm powiedziała też, że początkowo miała mieć zestawioną walkę o pas z Cat Zingano, ale ostatecznie zdecydowano, że Germaine de Randamie się z nią zmierzy. Być może powodem zmiany były dwie porażki Zingano z Rondą Rousey i Julianną Pena.

Kiedy Luke Thomas zapytał Holly Holm o to, czy jest przygotowana na to, że kiedy zostanie mistrzynią wagi piórkowej jej kolejną walką mógłby być pojedynek z Cris „Cyborg” Justino, Holm zaczęła unikać odpowiedzi i to dwukrotnie. Holly nie chciała przedstawić swojego wyobrażenia dotyczącego tej walki powtarzając zdanie, „nie zwracam uwagi na swoją kolejną rywalkę.

Jeżeli natomiast chodzi o potencjalną walkę rewanżową z Rondą Rousey, to Holm jest zdecydowana na 110%, że chce drugi raz zawalczyć z Rousey schodząc do wagi koguciej. Gdyby Ronda Rousey wygrała swoją nadchodzącą walkę o pas z mistrzynią Amandą Nunes na UFC 207, a Holly Holm zdobyłaby tytuł wagi piórkowej, to być może bylibyśmy świadkami pojedynku dwóch mistrzyń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.