Highlight legendy MMA Kazushi Sakuraby

Przypomnijmy sobie te najlepsze i te nieco gorsze momenty kariery legendy japońskiego MMA – Kazushi Sakuraby 桜庭 和志 ( 45 walk, 26-16-1, 2 NC). „Gracie Hunter” bo taki nosi przydomek jest aktywnym zawodnikiem o 1997 roku. Obecnie Sakuraba walczy w New Japan Pro Wrestling.

10 thoughts on “Highlight legendy MMA Kazushi Sakuraby

  1. Sakurabe pamiętam jako tego , który ogarniał na wesoło bez napinania się, spełniał swoje dziecięce marzenia w ringu-to był prawdziwy WOJOWNIK a nie fighter jakich pełno w UFC-tylko kasa,kasa.Wychodził do walki jakby grał w filmie.Miał to coś…

  2. Szkoda że Pride FC się rozpadło Pride było o wiele lepsze niż UFC W Pride FC nie dostawało się walki o pas mistrzowski za obrażanie mistrz tak jak to z Zrobił Chaeal Fucki Pussy Sonnen gdyby taka sytułacja miała miejsce w pride nie było by takiego cyrku .To jest sakndal jak tak dalej pójdzie to Ja zacznę obrażać Joanesa i dostane walkę o pas mimo że na to nie zasłóguje bo nigdy w życiu nie walczyłem na żadanj gali MMA nawet amatorskiej a moja waga to 77,5 kg i nie mam żadnych osiągnięć w sportach walki i MMA : Sonnen nie zasłużył na walke o pas cheal to zwykły prowokator i Idiota tak jak David Haye to nie będzie walka sportowa tylko freak fight o pas powinni walczyć Dan Henderson i Phil Davis ewentuaslnie jeszcze Machida, Shogun i Evans a nie Sonnen.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *