Herschel Walker dotrzymuje kroku Cainowi Velasquezowi

mmamania.com

„Nie wiem, jak on to robi, ale to całe gadanie o jego wieku możecie wsadzić w buty… Jest najlepszym uczniem, jakiego miałem. Codziennie przychodzi ćwiczyć 10-15 minut wcześniej, nigdy się nie spóźnia. Każdego dnia staje się lepszy. Je jeden posiłek dziennie, wieczorem. Sałatka, zupa, rosół i chleb, którego nie boi się smarować masłem. Nie je mięsa ani ryb…. I potrafi dotrzymać kroku Cainowi.”

Takie słowa uznania wygłosił Javier Mendez, trener w AKA, który w swojej stajni ma takich zawodników, jak Josh Koscheck, Jon Fitch, Mike Swick i wspomniany wcześniej Cain Velasquez. Zasadność obecności Walkera w MMA nadal jest dyskutowana, ale na wiele pytań odpowiedź zostanie udzielona już w najbliższą sobotę, podczas Strikeforce: „Miami.”

7 thoughts on “Herschel Walker dotrzymuje kroku Cainowi Velasquezowi

  1. To, że ktoś tak opisuje swoją/ziomka dietę to nie od razu trzeba w to wierzyć. Pudzian też kiedyś mówił, że je jak każdy inny śmiertelnik i się do jedzenia nie przykłada zbytnio.

    Trochę obiektywnego spojrzenia- polecam 🙂

  2. Akurat nietypowy sposób bycia i treningu Walkera znany jest już od czasów, gdy był gwiazdą futbolu amerykańskiego. Facet nie chodzi na siłownię tylko robi tysiące pompek, przysiadów, podciągnięć itp dziennie. Gdy skończył z futbolem dostał się do olimpijskiej drużyny bobslejowej i nawet prawie do olimpijskiej drużyny biegaczy. I cała ta sprawność na diecie wegetariańskiej. Także na pewno facet jest fenomenem.

    A ten sen 4godziny na dobę i tylko jeden posiłek na dobę i to w nocy…dla ciągle czynnego sportowca…mnie również się to w głowie nie mieści, a podobno on tak od dwudziestu lat funkcjonuje. Nie wiemy czy tak jest naprawdę, ale to się wręcz wydaje niemożliwe 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *