Herb Dean arbitrem pojedynku Khalidov vs Falcao na KSW 27 – Cage Time

Organizacja KSW poinformowała, że sędzią walki wieczoru na KSW 27 – Cage Time między Mamedem Khalidovem a Maiquelem Falcao będzie dobrze znany Herb Dean były zawodnik i sędzia walk na UFC.

Uznawany za najlepszego sędziego ringowego na świecie Amerykanin Herb Dean będzie rozjemcą w głównym pojedynku gali KSW 27 – Cage Time, w którym Mamed Khalidov skrzyżuje rękawice z Maiquelem Falcao. 43-letni Dean to były zawodnik, a od ponad dziesięciu lat wzięty arbiter na największych galach na świecie. Kalifornijczyk był trzecim człowiekiem w ringu/klatce podczas pojedynków m.in. Andersona Silvy, Fedora Emelianenko czy Georges’a St. Pierre’a. W plebiscycie poczytnego miesięcznika Fighters Only na najlepszego sędziego MMA, Dean wygrywał we wszystkich dotychczasowych edycjach plebiscytu w latach 2010-2013. Obecność Amerykanina na KSW 27 ściśle wiąże się z debiutem okrągłej klatki na największej gali w Europie. Ekspercka wiedza i doświadczenie Herba Deana pozwolą organizacji na sprawne przejście do nowej areny walk, która pojawi się na gdańsko-sopockiej gali.

Galę KSW 27 – Cage Time z walkami Mameda Khalidova z Maiquelem Falcao i Mariusza Pudzianowskiego z Olim Thompsonem można oglądać na żywo w systemie PPV w Cyfrowym Polsacie, IPLA,www.kswtv.com oraz w wybranych sieciach kablowych. Początek transmisji w sobotę 17 maja o godzinie 20:00.

Informacja prasowa

8 thoughts on “Herb Dean arbitrem pojedynku Khalidov vs Falcao na KSW 27 – Cage Time

  1. Moim zdaniem Big John lepszy, Dean wtopil ostatnio w walce Rondy z McMann o ile pamietam, niech mnie ktos poprawi. Info na plus, trzeba tylko pilnowac sedziow punktowych zeby im sie znowu karty nie popierd***ly

  2. I wtopił w walce Feber-Barao no ale kciuka Fabera mógł nie zauważyc, ale ciosy szły na rękawice prawie wszystkie. A pozatym jak ktoś skomenetował na fejsie to jeszcze pare dni do walki i Herb może doznać kontuzji hehe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *