„Hej, jak się masz? Tak sobie pomyślałam…” – Amanda Ribas rzuciła wyzwanie Yan Xiaonan

Amanda Ribas Instagram

Jedna z najsympatyczniejszych zawodniczek UFC, Amanda Ribas rzuciła wyzwanie Yan Xiaonan w najmilszy możliwy sposób.

Wesoła zawodniczka wagi słomkowej Amanda Ribas (10-2 MMA, 4-1 UFC) umieściła wpis na Twitterze, w którym pozdrowiła sklasyfikowaną w pierwszej piątce rankingu Yan Xiaonan (13-2 MMA, 6-1 UFC), która podobnie jak Ribas również ma za sobą pierwszą porażkę w Oktagonie.

„Hej Yan Xiaonan, jak się masz? Tak sobie pomyślałam… prawie wszystkie zawodniczki w naszej dywizji wagowej mają zaplanowane walki… Może by tak zaplanować też naszą? Myślę, że to byłaby WIELKA walka.”

Po powrocie do Oktagonu Ribas zechce odbić się po porażce przez TKO w drugiej rundzie w walce z Mariną Rodriguez, która miała miejsce w styczniu na UFC 257. Przegrana przerwała jej passę pięciu zwycięstw, w tym wygraną nad pretendentką do tytułu wagi słomkowej Mackenzie Dern.

Brazylijska ulubienica fanów miała zmierzyć się z Angelą Hill na UFC on ESPN 24 w maju, ale wycofała się w dniu walki po pozytywnym wyniku testu na obecność COVID-19. Walka została ponownie zaplanowana na UFC Fight Night 189 w czerwcu, ale Ribas została ponownie zmuszona do wycofania się z powodu utrzymujących się komplikacji po COVID i w rezultacie walka została odwołana.

W międzyczasie Xiaonan również niedawno zakończyła swoją imponującą passę w UFC. Po uzyskaniu bilansu 6-0, w tym zwycięstwie nad byłą pretendentką do tytułu Claudią Gadelhą, Xiaonan została zastopowana przez byłą mistrzynię wagi słomkowej Carlę Esparzę w maju w kluczowej walce dotyczącej wyłonienia pretendentki do tytułu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *