Hector Lombard vs. C.B. Dollaway podczas gali UFC 222 w Las Vegas

Jake Roth-USA TODAY Sports

Poznaliśmy drugi pojedynek, który odbędzie się podczas gali UFC 222 w Las Vegas.

Walka pomiędzy Hectorem Lombardem oraz C.B. Dollawayem, odbędzie się 3 marca w T-Mobile Arena w Las Vegas. Gala UFC 222 transmitowana będzie w systemie PPV, karta wstępna dostępna będzie za pomocą platformy UFC Fight Pass oraz na kanale FS1.

Hector Lombard (34-8-1, 2NC) wygrał swoją ostatnią walkę w marcu 2014 roku. Aktualnie znajduje się w bardzo trudnym położeniu, ponieważ przegrał 4 ostatnie walki z rzędu. Ewentualna porażka z Dollawayem, mogłaby skutkować potencjalnym zwolnieniem z organizacji Podczas tego roku, Lombard przegrywał dwukrotnie, najpierw z Johnnym Hendricksem a następnie z Anthonym Smithem. Jego bilans w organizacji UFC to: 3 zwycięstwa, 6 porażek, oraz jedna walka zakończona jako no-contest. Przed dołączeniem do UFC, był m.in. mistrzem kategorii średniej Bellatora, oraz występował w organizacji PRIDE.

C.B. Dollaway (16-8) w swoim ostatnim pojedynku powrócił na zwycięską ścieżkę, po 3 porażkach z rzędu. Zawodnik z Michigan okazał się lepszy od Eda Hermana, pokonując go przez jednogłośną decyzję. Zawodnik brał udział w programie The Ultimate Fighter 7, dochodząc w nim do finał.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *