Hector Lombard chciałby zawalczyć z Georgesem St. Pierrem

Kubańczyk uważa się za najlepszego zawodnika wagi półśredniej.

Od czasu zejścia do kategorii półśredniej Hector Lombard (34-4-1 1 NC, 3-2 w UFC, #6 w rankingu UFC) wygrał 2 pojedynki dzięki czemu znajduje się teraz na 6 miejscu w oficjalnym rankingu UFC. Kolejną walką stoczy na UFC 182 kiedy stanie naprzeciw Josha Burkmana (27-10, 5-5 w UFC).

Kubańczyk jednak wybiega nieco w przyszłość i wyraża chęć stoczenia pojedynku z byłym dominatorem kategorii -77kg, Georgesem St. Pierrem (25-2, 19-2 w UFC).

Jeśli z jakiegoś powodu nie będę mógł zawalczyć o pas chciałbym stoczyć pojedynek z GSP. Wiem, że GSP wraca z emerytury, więc naprawdę chciałbym aby doszło do walki pomiędzy nim a mną w Australii.”

Mogę przyjąć cios a moje zapasy poprawiają się z każdym dniem, więc będzie mu trudno obalić mnie a w stójce nie ma ze mną szans. To pewne.”

Hector uważa też, że jest najlepszym zawodnikiem w kategorii półśredniej.

Myślę, że jestem najlepszy w dywizji półśredniej w każdej kategorii. Nie tylko lepszy od Burkmana, jestem lepszy od każdego pod każdym względem ale to jest moje zdanie.”

9 thoughts on “Hector Lombard chciałby zawalczyć z Georgesem St. Pierrem

  1. Dopiero co rok przerwy mial GSP, wiec nie mozna mowic o niewiadomo jak dlugiej przerwie. Fakt, ze Lombarda nie mozna lekcewazyc, ale kogo dasz GSP? Od razu walke o pas czy moze jakiegos slabiaka, ktorego GSP zmiecie w 1 rundzie? Imo lepiej juz takiego Lombarda, ktory jest w miare solidnym zawodnikiem. Nie spodziewam sie, zeby Lombard byl jakims wielkim zagrozeniem dla GSP.

  2. Lombard chyba wie ,ze koniec sie zbliza i chce zgarnac troche wiecej kasy. Okami mu pokazal gdzie jest jego miejsce. Ostatnio te powroty po kontuzjach w zdecydowanej wiekszoci udane maja zawodnicy np Janek , Cruz . GSP wie z czym to sie je . Przewaza chyba tylko sila wiekszosc zawodnikow podobnie jak jego kumpel Romero , ktorego szczesliwa passe przerwie Souza. Lombard pewnie wygra teraz walke ale kolejna juz bedzie przegrana. GSP to nie ten level

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.