Harmonogram tygodnia medialnego PROMMAC 1

Gala PROMMAC 1 to nie tylko starcia w oktagonie 1-go marca. To również cały cykl spotkań z fanami oraz z przedstawicielami mediów, który rozpocznie się już w środę 26 marca.

Kibice MMA, a także osoby, które do tej pory nie miały większej styczności z tym sportem, będą mogły nie tylko spotkać się z zawodnikami i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, ale także m.in. prywatnie z nimi porozmawiać, a nawet wspólnie potrenować. Harmonogram całego tygodnia w dalszej części artykułu.

PROMMAC bliżej fanów

Nasz tydzień medialny rozpocznie się od otwartego treningu MMA z zawodnikami PROMMAC w klubie Rio Grappling, który będzie miał miejsce 26 lutego (środa) o godzinie 13. W treningu będzie mógł uczestniczyć absolutnie każdy, niezależnie od wieku i umiejętności. Zapraszamy zarówno zawodników wszystkich wrocławskich klubów, a także wszystkich fanów, którzy chcą się przekonać jak taki trening wygląda. Jesteśmy pewni, że każdy wyniesie z niego coś wartościowego, a przy okazji gwarantujemy świetną atmosferę. W końcu to początek kilkudniowego święta MMA.

Jednak to nie wszystko, w czwartek (27.02) czekają na Was kolejne ciekawe propozycje. Dla przedstawicieli mediów została zaplanowana konferencja prasowa oraz media trening w hotelu Diament (27.02, godz.11.00). Ale nie tylko dziennikarze będą mogli porozmawiać i spotkać się z zawodnikami przed walką. Tego samego dnia o godzinie 18.00, również w hotelu Diament, odbędzie się otwarte spotkanie z fanami, w którym będą mogli uczestniczyć wszyscy chętni. Będzie to niesamowita okazja nie tylko na to, żeby spotkać się z gwiazdami naszej gali, porozmawiać, zdobyć autograf i pamiątkowy plakat, ale także na to, by wygrać bilety oraz gadżety PROMMAC przygotowane specjalnie na to wydarzenie!

Czy trzeba Was jeszcze zachęcać do spotkanie się z nami nie tylko 1 marca, ale także w środę i czwartek?

Oczywiście nie zapomnijcie o ważeniu, które odbędzie się w piątek 28 lutego o godzinie 16.00 w hotelu Diament.

Dzięki tego typu działaniom gala PROMMAC 1 zyskuje na wartości i zmienia się w święto MMA, a cykl spotkań pozwoli na zdobycie interesujących media informacji, a przede wszystkim na osobiste spotkania fanów z zawodnikami MMA.

Tutaj cały harmonogram:

ŚRODA 26.02

13.00 – OTWARTY TRENING Z FANAMI – RIO GRAPPLING

CZWARTEK 27.02

11.00 – KONFERENCJA PRASOWA + MEDIATRENING – HOTEL DIAMENT

18.00 – SPOTKANIE Z FANAMI, AUTOGRAFY, ZDJĘCIA, KONKURSY – HOTEL DIAMENT

PIĄTEK 28.02

16.00 – WAŻENIE – HOTEL DIAMENT

SOBOTA 1.03 19.00 – GALA PROMMAC 1 – HALA ORBITA

23.45 – KONFERENCJA PROSOWA PO GALI – HALA ORBITA

Informacja prasowa

2 thoughts on “Harmonogram tygodnia medialnego PROMMAC 1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *