„Hardkorowy Koksu” oficjalnie na MMA Attack 3!

Robert Burneika, Foto: mma-attack.net
Robert Burneika, Foto: mma-attack.net

Organizatorzy potwierdzili przed kilkoma minutami występ Roberta Burneiki (1-0) na kwietniowej gali MMA Attack 3, która odbędzie się w Katowickim Spodku.

Informacja organizatorów:

Znany lepiej jako „Hardkorowy Koksu”, Robert Burneika oficjalnie wystąpi na gali MMA Attack 3 27 kwietnia w Katowicach. Sławny kulturysta i gwiazda internetu powróci do oktagonu MMA Attack po dokładnie roku przerwy. W 2012 Burneika postawił swoje pierwsze kroki w zawodowym MMA pokonując przez TKO Marcina Najmana w walce, która rozpaliła do czerwoności publiczność w Spodku.

„Marzyłem by wrócić do katowickiego spodka i zawalczyć w oktagonie na gali MMA Attack.” – powiedział o swoim nadchodzącym występie Burneika – „Nie ważne kto będzie rywalem na pewno będą bęcki i nie będzie lipy!”

Rywal „Koksa” jest póki co nieznany ale niewątpliwie walka kulturysty 27 kwietnia na MMA Attack 3 znów wzbudzi powszechne zainteresowanie.

11 thoughts on “„Hardkorowy Koksu” oficjalnie na MMA Attack 3!

  1. xXx ty tak na serio piszesz? Przecież MMA Attack na razie ogłosiło tylko jedną walkę Fijałka – Celiński, a Grabowski, Drwal, Jotko nie poznali jeszcze rywali, a już twierdzisz, że rozpiska MMA Attack, bije na głowę tą z KSW. No, chyba, że wiesz coś więcej od nas wszystkich?

  2. Moje zdanie jest takie było fajnie koksu wygrał..ale niech nie walczy dalej..miał swoje 5 minut.On nie jest zawodnikiem mmma niech nie idzie bo mu ktos pewnie dobry hajs dał za nastepna walke.Jest kulturystą i fajnym gościem niech tak zostanie panowie piszcie mu komentarze moze zrozumie….

  3. aligator w kulturystyce ktos na takiej pozycji co koksu nie odczuje lipy. Kasa jest, forma jest ,jest wszystko. Sam gadal ,ze nie jest zawodnikiem mma i nie bedzie trenowal pod mma bo osiagi kulturystyczne pospadaja ,ze mma to taka przygoda tylko . Jest wywiad z kocowki stycznia z nim o tej nastepnej gali na mmanews

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *