Gwiazdy KSW19 w Gorylu we mgle – fotorelacja

(za: konfrontacja.com) W minioną sobotę na warszawskiej Pradze, a konkretnie w klubie „Goryl we mgle” odbyło się spotkanie z bohaterami zbliżającej się wielkimi krokami gali KSW19. Licznie zgromadzeni fani mogli na żywo zobaczyć amerykańską „Bestię’ Boba Sappa, a także najlepszego europejskiego zawodnika MMA w wadze średniej Mameda Khalidova.

Impreza rozpoczęła się od konkursów. Rozdano koszulki KSW Wear, plakaty KSW19, a dwóch szczęśliwców otrzymało bilety na galę, która już 12 maja odbędzie się w Łodzi. Następnie do prowadzącego dołączył szczeciński raper Sobota, który wcielił się w rolę announcera.
Pierwszą gwiazdą, która zaprezentowała się fanom był Khalidov. Mamed wraz z kibicami obejrzał swoją rewanżową walkę z Jorgem Santiago, komentował ją i odpowiadał na pytania prowadzących.
Chwilę po zakończeniu oglądania walki z udziałem Khalidova na scenę został zaproszony Bob Sapp. Amerykanin połączył się za pomocą komunikatora Skype z Mariuszem Pudzianowskim, który od kilku tygodni przebywa w Miami, gdzie trenuje w American Top Team. Panowie chwilę sobie porozmawiali, zaprezentowali sobie swoją muskulaturę. Co więcej, Amerykanin zaprezentował „Pudzianowi” idealny jego zdaniem materiał na żonę. Była nią… wystylizowana, ubrana w koszulkę dmuchana lalka z sex shopu. Śmiechu na sali było co nie miara. Panowie pożartowali z siebie pożegnali się i zakończyli rozmowę.
Po wideo rozmowie przyszedł czas dla fanów. Khalidov i Sapp byli do ich dyspozycji i z chęcią robili sobie z nimi zdjęcia i rozdawali autografy.
Imprezę zakończył energetyczny koncert Soboty, któremu na scenie towarzyszył Dj Ace, a także producent Matheo, znany m.in. z tworzenia ścieżek muzycznych do trailerów KSW.

Cała galeria zdjęć dostępna TUTAJ.

7 thoughts on “Gwiazdy KSW19 w Gorylu we mgle – fotorelacja

  1. Na swojej stronie Khalidov pisze że:”będę walczył w maju na gali KSW. Na 90 procent moim przeciwnikiem będzie Hector Lombard. To bardzo mocny przeciwnik. Chciałbym próbować także swoich sił za granicą, ale nie może to wykluczać walk w Polsce, bo na promocji KSW chcę się skupić najbardziej. Zależy mi na tym, by ta organizacja była coraz mocniejsza.”
    News jest z lutego wiec ameryki nie odkryłem, ale jeszcze słów parę o ewentualnym przeciwniku.
    Hektor Lombard to jeden z najlepszych zawodników na świecie w kategorii do 84 kilogramów. Jego stylem wyjściowym jest judo (4 dan). Właśnie w tej dyscyplinie uczestniczył w Igrzyskach Olimpijskich w Sydney w 2000 roku. Tamtego turnieju jednak nie zawojował – przegrał już w drugiej walce i odpadł.
    O wiele lepiej wiodło mu się w MMA. Zawodową karierę rozpoczął w Australii, do której uciekł z komunistycznej Kuby. Wygrał 5 walk z rzędu i postanowił spróbować swoich sił na japońskiej gali PRIDE. Wyraźnie jednak mu się tam nie wiodło i przegrał obie walki – z Akhiro Gono oraz Gegardem Mousasim. Warto odnotować, że były to jego jedyne porażki w karierze. Od połowy 2006 roku trwa jego niesamowita passa 25 walk bez porażki, z których aż 24 wygrał i tylko jedną zremisował.
    Póki co, Lombard nie został zaklepany na 100%.

  2. Lombarda nie bedzie, nie bedzie tez Shlemenko, ktory mial wypadek samochodowy w Rosji. Jakis pijany kierowca wjechal w ich auto, Shlemenko mial jakies urazy, zlamanie palca…etc. Szkoda!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *