Gwiazdy FEN na Forum MMA w Warszawie

Już jutro gwiazdy Fight Exclusive Night, wśród nich bohaterowie majowej gali FEN 17 w Gdynia Arena, wezmą udział w Forum MMA na PGE Narodowy w Warszawie, największej branżowej imprezie w Europie.

Gośćmi Forum MMA będzie dziesięciu zawodników organizacji Fight Exclusive Night. Dywizję MMA reprezentować będą Kamil Łebkowski, Albert Odzimkowski, Arbi Shamaev, Marian Ziółkowski, Bartłomiej Kopera, Paweł Pawlak i Aleksander Rychlik. Na stanowisku FEN obecni będą również fighterzy K-1: Arkadiusz Wrzosek, Radosław Paczuski i Marcin Szreder.

Ponadto w programie Forum MMA przewidziane są dwa spotkania z Fight Exclusive Night na scenie głównej. Podczas pierwszego, zaplanowanego na godz. 15.15, z kibicami spotkają się prezes federacji Paweł Jóźwiak i członek zarządu Bartosz Szuba. Głównymi bohaterami drugiego o godz. 17.30 będą już zawodnicy FEN.

Tegoroczne Forum MMA to druga edycja jedynego w Europie wydarzenia o charakterze merytorycznym z udziałem zawodników, trenerów, promotorów, menedżerów, inwestorów oraz sympatyków mieszanych sztuk walki i innych sportów walki. Oprócz spotkań z zawodnikami w programie Forum MMA są w tym roku m.in. panele dyskusyjne dotyczące zagadnień treningu, dietetyki, zdrowia oraz promocji w sportach walki, Amatorskie Mistrzostwa Polski w MMA oraz gala rozdania Heraklesów za rok 2016. Więcej informacji o Forum MMA na stronie forum-mma.pl

Wiadomość prasowa

FEN

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *