Gwiazda Strikeforce Gina Carano promuje grę UFC

(mmamania.com)

UFC nie spieszy się do promowania kobiecego mma, ale nie przeszkadza im to wykorzystywać panie, aby promowały ich. Dlatego też jedna z największych gwiazd kobiecego sportu, Gina Carano, będzie promować grę UFC Personal Trainer, dostępną na platformy: XBOX 360 Kinect, Playstation 3 i Nintendo Wii.

Na wykupieniu Strikeforce przez Zuffa na pewno najwięcej ucierpią właśnie panie, bo Dana White wciąż twierdzi, że nie one na tyle utalentowanymi zawodnikami, żeby je wspierać.

Co to oznacza dla Carano i reszty pań? Na razie nic. Dopóki Strikeforce działa na starych zasadach, Gina będzie zatrudniona w mma. Ale może się to zmienić, jeśli w przyszłości dojdzie do pełnej fuzji.

„Conviction” na razie jest zaangażowana w ostatnie szlify filmu „Haywire”, natomiast ma wrócić do klatki 18 czerwca. Przeciwniczki jeszcze ostatecznie nie wybrano.

5 thoughts on “Gwiazda Strikeforce Gina Carano promuje grę UFC

  1. Niech Carano zbija wagę i przejdzie do UFC ring girl,
    nigdy nie lubiłem walk bab w mma, a cyborg do wwe- jak wcześniej mówiła,
    a bardzo mnie ciekawi co będzie z walkerem, danka chyba go nie lubi

  2. może jak będą mieli trochę talentów, (w sumie jest kilka niezłych panienek w MMA, choć ja osobiście nie przepadam za ich oglądaniem) to będą robić jakieś żeńskie gale raz na 2-3mieszki.. bo jak nie to zostanie praktycznie jedynie Bellator..
    ale Gina jest super! dla mnie fajnie, że robi chociaż w promołszyn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *