Gustafsson vs Teixeira na UFC Fight Night 69 w Berlinie

UFC Fight Night 69

Informację o pojedynku Alexandra Gustafssona z Gloverem Teixeirą podał serwis Kimura.se i jak dotąd nie jest to jeszcze potwierdzona informacja.

Walka miałaby się odbyć na gali UFC Fight Night 69 w Berlinie w dniu 20 czerwca. Dla Alexandra Gustafssona (16-3) będzie to powrót po porażce z Anthonym Johnsonem z którym walczył w eliminatorze do pojedynku o tytuł wagi półciężkiej. Wcześniej pokonał Jimiego Manuwę po porażce z Jonem Jonesem. Przegrana z Johnsonem była dla Szweda trzecią porażką w karierze z czego pierwszą przez TKO.

Dla Glovera Teixeiry (22-4) również będzie to okazja do odbudowania się po dwóch ostatnich porażkach. Obie walki przegrał z mistrzem wagi półciężkiej Jonem Jonesem oraz sparingpartnerem Philem Davisem. Wcześniej Teixeira był niepokonany od 20-stu pojedynków.

6 thoughts on “Gustafsson vs Teixeira na UFC Fight Night 69 w Berlinie

  1. Gusa czeka bardzo trudne zadanie. Glover kondycyjnie nie wymięka, jest twardzielem, umie uderzyć- ogólnie mocna stójka. Davis go pokonał w jedyny sposób w jaki mógł wygrać, Gus tak walczyć na pewno nie będzie. Kawał wojny się szykuje…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.