Gustafsson chce rewanżu z Jonesem na UFC 177 i czeka na jego odpowiedź

Mnóstwo fanów MMA czeka na walkę rewanżową między Jonem Jonesem a Alexandrem Gustafssonem i wygląda na to, że wkrótce się doczekamy.

Alexander Gustafsson poinformował, że chce zawalczyć z Jonesem jeszcze tego lata na UFC 177, która ma się odbyć 30 sierpnia w Las Vegas. Tę informację potwierdziło także UFC dzięki osobie Lorenzo Fertitty.

Wszystko jednak zależy teraz od decyzji drugiej strony czyli mistrza wagi półciężkiej Jona Jonesa.

„Tak to prawda,” powiedział ESPN menadżer Gustafssona, Manos Terzitane. „Zaoferowano nam walkę na sierpniowej karcie w Las Vegas. To wielka walka. Pierwszy pojedynek o pas był największym starciem w historii UFC. Mamy więc nadzieję, że Jones zaakceptuje tę walkę.”

„Gustafsson podpisał nową umowę i kontrakt na tę walkę. Teraz pracujemy nad Jonesem,” powiedział szef UFC Dana White.

Po pierwszej walce wiadomym było, że do rewanżu musi kiedyś dojść jednak od tamtego czasu oraz od ostatniej walki z Gloverem Teixeira w kwietniu, ani Jones, ani jego team nie mówili nic o walce z Gustafssonem. Dziś także nie wiadomo jeszcze jaka będzie ich decyzja.

Decyzja zależeć będzie także od tego jak potoczą się rozmowy nad nowym kontraktem dla Jona Jonesa, co może zająć trochę czasu.

7 thoughts on “Gustafsson chce rewanżu z Jonesem na UFC 177 i czeka na jego odpowiedź

  1. W zwyczajnych okolicznościach cieszyłbym się na ponowną walkę Jonesa z Gustafsonem. Teraz jednak o wiele bardziej chciałbym zobaczyć walkę Jonesa z Cormierem. Bo to Cormier ma największe szanse na zdetronizowanie mistrza i to przez nokaut. Gustafson może go co najwyżej wypunktować, ale pewnie szybciej sam zostanie wypunktowany.

  2. Jesli dojedzie do Walki DC JJ kiedys tam… To jedynie Lucky Punch DC… Tak ciezko to widze… JJ jaki jest taki jest ale on przypomina troche Caina… Idzie do przodu i bije jak automat…. Zresta 138 celnych ciosów w walce z Gloverem to nie przypadek….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.