GSP: „nie myślałem jeszcze o walce z Andersonem”

Georges St. Pierre rozmawia o Andersonie Silva i ich możliwej walce:

„Nie wiem jeszcze nic o walce z Andersonem Silvą. Muszę siąść z moimi ludźmi i zobaczyć najpierw gdzie ta walka miałaby się odbyć, w jakiej wadze i jeszcze kilka rzeczy. Teraz koncentruję się głównie na walce z Jake’m Shields’em i nie widzę w chwili obecnej nic poza tą walką.” 

„Zajmie trochę czasu aby nabrać odpowiednich rozmiarów. Anderson jest wielkim facetem i waży coś około 230 funtów (104 kg). Jest bardzo duży i nawet kiedy walczy w półciężkiej to wydaje się większy niż inni goście”.

„Nie wiem czy przejdę do wagi 185 funtów (83 kg). Nie mam pojęcia; to całkowicie reorganizuje moją karierę. Mam bardzo dużo do stracenia i nie myślałem o tym, nie rozmawiałem jeszcze z nikim w tej sprawie”.

6 thoughts on “GSP: „nie myślałem jeszcze o walce z Andersonem”

  1. Nie musisz kochany Georges przechodzić do 185 🙂 To przecież może być jednorazowy występ. Przegrasz – to dalej będziesz rządził w 170! A tak ode mnie to GSP powinien nie mieć żadnych wątpliwości, bo Spider jest jak najbardziej w jego zasięgu. Tak jak i – moim zdaniem – reszta z kat. średniej.

  2. Bardzo lubie GSP ale patrząc na jego pojedynek z Andersonem to widzę go na przegranej pozycji. To nie jest jego naturalna waga nie wiadomo jak się w niej zaprezentuje (choć do każdej walki wychodzi przygotowany na 150%). George jest taki techniczny i szablonowy a Silva to jego przeciewieństwo i to jego najgroźniejsza broń. Chętnie zobacze walkę i bedę za GSP.

  3. Owszem Anderson jest mocno nieprzewidywalny. Z Sonnenem łomot w parterze, trójkąt w ostatniej rundzie i uratował twarz. Z Belfortem zanim się walka na dobre zaczęła to się skończyła. GSP jest nie tyle schematyczny co metodyczny. Dopasowuje styl walki do przeciwnika. Myślę że z Andersonem wybrałby walkę w parterze. Oczywiście Brazylijhczyk walcząc w swej naturalnej wadze byłby faworytem, ale trzymam kciuki za GSP.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.