GSP medycznie gotowy do walki na UFC 154

Świetna wiadomość dla fanów MMA: mistrz wagi półśredniej UFC Georges St. Pierre ma zielone światło od lekarzy na powrót do współzawodnictwa w mieszanych sztukach walki. A to oznacza, że powinniśmy go zobaczyć na UFC 154 w walce z tymczasowym mistrzem tejże dywizji, Carlosem Conditem .

„Rush” napisał na Twitterze:

Jestem medycznie gotowy do walk w zawodowym MMA, zatem mam Rendez-vous 17 listopada na UFC 154, w Montréalu!!! Dziękuję wszystkim za wsparcie.

Pomimo kontuzjowanego kolana oraz przedłużonego wolnego, St. Pierre nadal jest faworytem na UFC 154. Kanadyjczyk nie walczył w octagonie od czasu 5-rundowego pojedynku z Jake Shieldsem na UFC 129 w kwietniu 2011. Mógł przez ten czas nieco przemyśleć zmianę stylu i obiecuje fanom bardziej emocjonujące pojedynki z większą ilością skończeń przed czasem.

7 thoughts on “GSP medycznie gotowy do walki na UFC 154

  1. Miejmy nadzieję, że przemyślenia poszły we właściwym kierunku i GSP pokaże trochę efektowniejsze oblicze. Bo inaczej starcie z „Run Carlos, run!” Conditem może być trochę ciężko strawne… Jeden się położy, a drugi będzie przed nim uciekał.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *