GSP chce walczyć na UFC 154

Georges St. Pierre to wybryk natury. W tym tygodniu poinformował media, że jego doktor orzekł, że jego kolano goi się szybciej, niż tamten kiedykolwiek widział. Nie oznacza to jednak, że Kanadyjczyk spieszy się z powrotem do octagonu.

GSP czeka nadal dużo pracy, bo o ile rehabilitacja idzie szybko, o tyle jeszcze nadal końca nie widać. A biorąc pod uwagę powagę kontuzji i wiek zawodnika, nie ma co się spieszyć. St. Pierre ma jednak nadzieję że wróci do klatki w 2012, a konkretnie na UFC 154:

„Moja rehabilitacja idzie dobrze, doktor mówi, że kolano goi się szybciej niż kiedykolwiek widział. Jestem mniej więcej w połowie rehabilitacji i nie mam się co spinać. Muszę odczekać swoje zanim zacznę znów trenować. Zacznę pełny trening w lipcu i możliwe, że zawalczę przed moimi kanadyjskimi fanami w listopadzie.”

Na GSP czeka tymczasowy mistrz wagi półśredniej, Carlos Condit. „The Natural Born Killer” zdecydował się również na dłuższy urlop od obijania w klatce, żeby nie ryzykować poważnej kontuzji przed walką z obecnym mistrzem. Ciężko go winić za taką decyzję, ale oznacza to dla niego 9 miesięcy przerwy. Obaj panowie zatem mogą być nieco zardzewiali.

(mmamania.com)

5 thoughts on “GSP chce walczyć na UFC 154

  1. Jakoś specjalnie nie czekam na powrót JSP, imho najnudniejszy mistrz w UFC. Oczywiście niech wraca do zdrowia ale zdecydowanie wolę zobaczyć walkę o pas wagi ciężkiej i półciężkiej (z Hendersonem w roli pretendenta :))

  2. Nick Diaz zakończył karierę(jeśli by chciał wrócić to go zawieszą za marihuanę, którą miał we krwi w walce z Conditem). Po tym co pokazał CC w walce z Diazem to też jestem zdania iż Gsp vs condi będzie wyjątkowo nudna walką.

  3. Jakoś mnie to nie dziwi, że tak szybko kolano się regeneruje GSP już wcześniej był podejrzewany (moim zdaniem słusznie), że przyjmuje HGH-ludzki hormon wzrostu, więc proces regeneracji jest zdecydowanie szybszy i efektywniejszy.Znam chłopaków którzy to stosowali i faktycznie kontuzje i urazy goiły się zdumiewająco, a i świetny środek na masę oraz spalanie tłuszczu. Niestety cena jest odpowiednia do efektywności tego środka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *