Grzegorz Siwy rywalem Roberta Bryczka w walce wieczoru na Spartan Fight 4

Jim Page / sherdog.com
Jim Page / sherdog.com

Organizatorzy gali Spartan Fight 4 poinformowali, że 6 sierpnia w walce wieczoru zobaczymy starcie Roberta Bryczka z Grzegorzem Siwym.

Siwy to zawodnik z Tarnowa mający fenomenalny rekord 8-0. Karierę w zawodowym MMA rozpoczął w 2008 roku kiedy to stoczył cztery zawodowe pojedynki, wszystkie wygrywając w pierwszej rundzie. Kolejne trzy lata to jednak już tylko trzy zawodowe walki, po których „Fizol” miał kilka lat przerwy. Do oktagonu wrócił w maju tego roku pokonując przez TKO w 3 rundzie Arkadiusza Jędraczkę. Teraz przed nim chyba największe wyzwanie w dotychczasowej karierze, gdyż Robert Bryczek, to czołowy zawodnik polskiej kategorii średniej. O stylu walki Siwego wiele mówi jego pseudonim „Fizol”, to zawodnik bazujący na swojej dużej sile fizycznej, często zasypujący swoich rywali gradem potężnych ciosów.

Przypominamy, że można już nabywać bilety na sierpniową galę. Bilety w cenach 35, 60 oraz 150 zł do nabycia na www.kupbilet.pl, a także w salonikach prasowych RUCH oraz w salonach Empik.

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *