Gregor Gillespie zrugał Tony’ego Fergusona: „Rozwaliłem Mike’a Chandlera na studiach i ciebie też rozwalę w zapasach”

Chris Unger/Zuffa LLC

Gregor Gillespie jest jednym z najłagodniej wypowiadających się fighterów w całym UFC, ale zmieniło się to po tym, jak powiedział, że Tony Ferguson nie jest zainteresowany zmierzeniem się z nim.

Były mistrz NCAA Division I w zapasach oskarżył Fergusona o odmowę walki z nim, uderzając również w Michaela Chandlera za pośrednictwem mediów społecznościowych.

„Właśnie dostałem ponownie wiadomość od mojego menedżera, że Tony Ferguson nie zaakceptuje walki ze mną” – powiedział Gillespie. „Potem widzę cię w sieci, Tony, rzucającego ku**a wyzwanie Michaelowi Chandlerowi, mówiąc, że to sezon zapaśniczy, brachu! Stary, rozumiesz, ja jestem zapaśnikiem, brachu.

Pokonałem Mike’a Chandlera na studiach i pokonam cię w zapasach. Jeśli szukasz zapaśnika, brachu, przyjmij walkę kolego.”

Gillespie był powszechnie uważany za jednego z najlepszych prospektów w dywizji lekkiej UFC od momentu podpisania kontraktu z organizacją. Po pierwszej przegranej w swojej karierze po brutalnym nokaucie w walce przeciwko Kevinowi Lee w 2019 roku, Gillespie odbił się z oszałamiającym skończeniem w drugiej rundzie w starciu z Diego Ferreirą, zdobywając bonus „Fight of the Night”.

Jeśli chodzi o jego osiągnięcia w zapasach, Gillespie poradził sobie z Chandlerem, kiedy spotkali się w 2009 roku, pokonując 10-2 przyszłego pretendenta do tytułu UFC podczas mistrzostw NCAA w zapasach w wadze 157 funtów. Gillespie po raz czwarty w swojej uczelnianej karierze zdobył tytuł All-American, po tym jak w 2007 roku zdobył mistrzostwo w wadze 149 funtów.

Ferguson, który stara się wrócić na ścieżkę zwycięstw po porażkach w walkach z Charlesem Oliveirą i Beneilem Dariushem, niedawno domagał się walki z Chandlerem.

Teraz wylądował na celowniku Gillespie’go.

„Muszę zacząć się wspinać, a żaden z was nie chce się ze mną bić” – powiedział Gillespie. „Tony, ja i ty jesteśmy ku**a dostępni. Byliśmy dostępni od (niemal) tego samego je***go weekendu. Ja walczyłem ostatni, a ty walczyłeś weekend później. Nadszedł czas, bracie. Zróbmy to, ku**a.

„Rzucasz wyzwanie pieprzonemu Chandlerowi, bo to sezon zapasów. Spie**laj, brachu. Ja jestem zapaśnikiem.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *