Greg Jackson odpowiada na krytykę Dany White’a

Greg Jackson jeden z najbardziej rozpoznawanych trenerów w MMA prowadzący wielu czołowych zawodników UFC takich jak George St. Pierre, Rashad Evans, Jon Jones, odpowiada na krytykę prezydenta UFC Dany Whita – który po słabej  walce Nata Marquardta z Yushim Okami na UFC 122 zarzucił asekuracyjny i mało widowiskowy sposób walki podopiecznym Grega Jacksona.

Oto krótkie statystyki. Na 22 gale UFC w tym roku zgarnęliśmy 12 bonusów. Więc co drugi z moich zawodników zgarnia nagrodę za podanie, nokaut czy walkę wieczoru. Dana chce dokładniejszy obraz. Więc niech spojrzy na Jona Jonesa który kończy każdą swoją walkę w pierwszej rundzie poza walką z Matte’em Hamill’em która i tak zakończyła się w pierwszej rundzie po nielegalnych łokciach. Spójrzmy na Carlos’a Condit’a który zgarnął nagrody za walkę wieczoru i nokaut wieczoru. Nawet zawodnicy walczący przed główną kartą gali prawie wszyscy kończą swoje walki. Kyle Noke, który skończył swoje dwie walki w drugiej rundzie. Prawie wszyscy z naszego klubu kończą swoje walki systematycznie przed czasem. Nie przejmuje się słowami Dany White wystarczy spojrzeć na statystyki moich zawodników. Naprawdę ciężko pracujemy i dajemy wszystko z siebie, a po tym wszystkim przychodzi szef i mówi „Że jesteś do bani”.

5 thoughts on “Greg Jackson odpowiada na krytykę Dany White’a

  1. ale może właśnie w tym jest metoda bo bez sensu jest sie podpalać na początku walki a później umierać pod koniec drugiej rundy. GSP i tak zawsze daje ładne walki i inaczej to wygląda niż w przypadku np. Machidy

  2. Jak dla mnie pan prezes przesadza… Zawodnicy od Grega są świetni i nie rozumiem słów krytyki od Dany. White chciałby pewnie żeby wszyscy zawodnicy walczyli tak jak Brock. Z drugiej strony zgodzę się z Lukiem…

  3. GSP i Rasahd pokazali ostatnio się jak dla mnie z bardzo złej strony. Taki styl walki mi nie lezy. Gdzie jest dawny GSP z walk z Hughesem czy też z Pennem? Dla Danki zapewne o to chodzi bo mało kasy zarabia na kolesiach, ktorzy garna te bonusy bo to sa malo znani zawodnicy w porownaniu do GSP czy Evansa. Oczywiscie Gym Jacksona to klasa światowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *