Greg Hardy zdemolował Dmitrija Smoliakova na gali UFC Fort Lauderdale

Michael Reaves/Getty Images

Greg Hardy (4-1) ubił Dmitrija Smoliakova (9-3) w co-main evencie gali UFC Fort Lauderdale na Florydzie.

Były zawodnik NFL Greg Hardy po słabym debiucie w UFC i porażce z Allenem Crowderem przez dyskwalifikację po nielegalnym ciosem kolanem w drugiej rundzie na gali UFC Fight Night 143, wygrał swoją pierwszą walkę w UFC. Amerykanin pokonał bardziej doświadczonego Rosjanina Dmitrija Smoliakova przed czasem w pierwszej rundzie.

Greg Hardy zajął środek Oktagonu i cierpliwie, ale skutecznie napierał do przodu markując ciosy. Smoliakov kilka razy próbował iść po obalenia, ale Hardy bardzo dobrze się bronił. Smoliakov wyglądał w tej walce jak zagubione dziecko nie mając zupełnie pomysłu na to, jak poradzić sobie z rywalem. Hardy trafia podbródkowym, potem dokłada jeszcze jeden, ale nie trafia czysto. Mimo to, Rosjanin kładzie się na plecach. Amerykanin dopada do niego i zadaje ciosy z góry. Część ciosów tafia w gardę, ale kilka doszło do celu. Kolejne ciosy sprawiają, że Smoliakov desperacko chroni twarz, po czym sędzia wkracza do akcji przerywając pojedynek.

Pojedynek kończy się zwycięstwem Grega Hardy’ego, który pokonuje Dmitrija Smoliakova przez TKO w pierwszej rundzie w czasie 2:15.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *