Greg Hardy w zastępstwie za Juniora dos Santosa w walce z Alexandrem Volkovem

Michael Reaves/Getty Images

Zmiany w rozpisce listopadowej gali.

Jak informowaliśmy wczoraj jeszcze nieoficjalnie, Junior dos Santos (21-6, 15-5 w UFC, #4 w rankingu UFC) musiał wycofać się z walki na UFC Fight Night 163 z powodu infekcji. Największa organizacja MMA na świecie nie musiała długo szukać zastępstwa, wyzwanie walki z Alexandrem Volkovem (30-7, 4-1 w UFC, #7 w rankingu UFC) podjął Greg Hardy (5-1 1 NC, 2-1 1 NC w UFC).

Hardy ma za sobą cztery występy w klatce UFC. W debiucie były zawodnik NFL został zdyskwalifikowany za nielegalne kolano, ale w kolejnym starciach z sukcesem odprawił Dmitry’ego Smolyakova i Juana Adamsa. Ostatni raz Greg walczył w ubiegły piątek, na gali UFC Fight Night 160 pokonał Bena Sosoliego, ale walkę uznano za nieodbytą z powodu użycia inhalatora między drugą a trzecią rundą.

Volkov rozpoczął rywalizację w oktagonie największej organizacji MMA na świecie od pasma czterech zwycięstw w walkach z Timem Johnsonem, Royem Nelson, Stefanem Struve i Fabricio Werdum. Później Rosjanin rywalizował z Derrickiem Lewisem, wygrywając pojedynek na kartach sędziów Alexander został znokautowany kilkanaście sekund przed końcową syreną.

Starcie ciężkich będzie co-main eventem gali podczas gdy pojedynek Zabita Magomedsharipova z Calvinem Kattarem jest nową walką wieczoru. Gala UFC Fight Night 163 odbędzie się 9 listopada w Moskwie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.