Greg Hardy vs. Jarjis Danho oraz Beneil Dariush vs. Frank Camacho na UFC Fight Night 162

Michael Reaves/Getty Images

Nowe pojedynki w rozpisce październikowej gali.

Największa organizacja MMA na świecie poinformowała o kolejnych starciach, które będą częścią gali UFC Fight Night 162. W kategorii ciężkiej Greg Hardy (5-1, 2-1 w UFC) podejmie Jarjisa Danho (5-1-1 1 NC, 0-1-1 w UFC), zaś w limicie dywizji lekkiej Beneil Dariush (16-4-1, 10-4-1 w UFC) zmierzy się z Frankiem Camacho (22-7, 2-3 w UFC).

Hardy ma na swoim koncie trzy występy w oktagonie UFC. Po nieudanym debiucie i dyskwalifikacji, były zawodnik NFL w łącznym czasie trzech minut walki odprawił ciosami Dmitrya Smolyakova i Juana Adamsa.

Danho powróci do rywalizacji po ponad trzyletniej przerwie. W dwóch walkach w UFC zawodnik z Syrii nie idnotował zwycięstwa – najpierw musiał uznać wyższość Daniela Omielańczuka a później zremisował z Christianem Colombo.

Dariush jest obecnie na fali dwóch kolejnych zwycięstw odniesionych w starciach z Thiago Moisesem i Drew Doberem. Wygrane te przerwały fatalną passę trzech kolejnych pojedynków Beneila bez zwycięstwa.

Camacho ma na swoim koncie pięć występów w UFC, w których zanotował dwa zwycięstwa i trzy porażki. Wciągu ostatnich dwóch lat wygrane z Damienem Brownem i Nickiem Heinem Frank przeplótł porażkami z rąk Drew Dobera i Geoffa Neala.

Gala UFC Fight Night 165 odbędzie się 26 października w Singapurze.