Granda Pro – Lucky 7: nowy rywal Bławdziewicza oraz dodana walka w karcie wstępnej

Często bywa, że na finiszu przygotowań do pojedynku zdarzają się nieoczekiwane i bardzo przykre sytuacje. Taka właśnie historia spotkała Gordona Haupta, który miał skrzyżować rękawice w walce rewanżowej z Polakiem, Michałem Bławdziewiczem. Niestety podczas jednego z ostatnich treningów Niemiec złamał rękę i jego występ na gali Granda Pro – Lucky 7 jest niemożliwy.

Jednak włodarze stołecznej imprezy, a konkretnie dyrektor sportowy Michał Chmielewski stanęli na wysokości zadania i znaleźli odpowiednie zastępstwo dla młodego wojownika z Warszawy. 27 października w warszawskie Arenie Ursynów nowym oponentem Bławdziewicza będzie bardzo doświadczony Jurgen Dolch. Niemiec, który nosi przydomek „Batista” ma na swoim koncie aż czterdzieści trzy zawodowe walki w formule K-1. Trzydzieści jeden pojedynków wygrywał, jedenaście razy był pokonany i raz zremisował. Jego największym sukcesem w kickboxingu jest zdobycie Mistrzostwa Europy organizacji WFMC. Na swoim koncie ma również występy w MMA, gdzie wygrywał dwa pasy lokalnych federacji, FFA i EFFA.

Konfrontacja Bławdziewicza z Dolcem to typowe starcie młodości i doświadczenia. Pojedynek zakontraktowany jest na trzy rundy w kategorii ciężkiej.

Organizatorzy gali Granda Pro – Lucky 7, żeby zapewnić fanom jeszcze większą dawkę adrenaliny postanowili do karty wstępnej dodać jeszcze jedną walkę, w formule K-1. Zobaczymy w niej Marcina Majewskiego i Daniela Fabiszewskiego.

Poniżej kompletna karta walk gali, która odbędzie się w najbliższą sobotę, 27 października w Arenie Ursynów:

WALKA WIECZORU
(o pas Międzynarodowego Mistrza Polski ISKA)
K-1 (+91kg): Arkadiusz Wrzosek vs. Vladimir Tok (Rosja/Niemcy)

KARTA GŁÓWNA
MMA (-61kg): Sylwester Miller vs. Igor Wojtas
K-1 (-75kg): Patryk Małecki vs. Kamil Sójkowski
MMA (-93kg): Wojciech Orłowski vs. Adam Kowalski
K-1 (+91kg): Michał Bławdziewicz vs.  Jurgen Dolch (Niemcy)
K-1 (-71kg): Dawid Nowak vs. Jakub Rajewski
MMA (-77kg): Michał Orynek vs. Maciej Mackiewicz

KARTA WSTĘPNA
K-1 (-67kg): Marcin Majewski vs. Daniel Fabiszewski
MMA (-54kg): Aleksandra Rola vs. Anastasia Kulinich (Ukraina)

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *