Granda Pro – Lucky 7: Dawid Nowak vs. Jakub Rajewski

Kolejnym pojedynek w formule K-1, który zobaczymy podczas Grandy Pro – Lucky 7 to starcie Dawida Nowaka z Warszawy i Jakuba Rajewskiego z Bydgoszczy. Obaj zawodnicy zmierzą się w kategorii wagowej do siedemdziesięciu jeden kilogramów na dystansie trzech rund po trzy minuty.

Dawid Nowak to dwudziestosześcioletni reprezentant klubu Grilla Warszawa. Na zawodowych ringach stoczył czternaście pojedynków, a jego aktualny rekord to dziewięć zwycięstw i pięć porażek. Konfrontacja z Rajewskim jest dla niego sprawą osobistą. – On pokonał mojego klubowego kolegę na Pucharze Polski. Muszę pomścić kumpla – zapowiada Nowak.

Jakub Rajewski, pseudonim „Bydlak” to zawodnik muay thai z Bydgoszczy. Na swoim koncie ma dziewięć zawodowych walk z czego pięć wygrał, a cztery razy był pokonywany. Jest o rok starszy od swojego przeciwnika i aż o osiem centymetrów wyższy, co na pewno będzie jego atutem podczas walki.

Kto wygra? Bardziej doświadczony Nowak, czy posiadający lepsze warunki fizyczne Rajewski? Dowiemy się już 27 października podczas gali Granda Pro – Lucky 7.

GRANDA PRO – LUCKY 7
Data: 27 października
Miejsce: Arena Ursynów (Warszawa)
Pojedynki: formuła K-1 i MMA
Bilety: www.eventim.pl

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *