Granda Pro 6: pierwsza w organizacji walka kobiet

Już 28 kwietnia, podczas szóstej edycji gali Granda Pro dojdzie do pierwszej w historii organizacji walki MMA z udziałem pań. W emocjonująco zapowiadającym się boju rękawice skrzyżują dwie Aleksandry, Rola i Wypych.

Aleksandra Rola (26 l.) wychowanka Górnika Łęczna MMA, trzykrotna mistrzyni Polski MMA, Mistrzyni AFC, multimedalistka zawodów ALMMA. Od września 2017 trenuje w Legia Fight Club, gdzie przygotowuje się do długo oczekiwanego debiutu zawodowego.

– Po przeprowadzce do Warszawy szukałam klubu w którym będę mogła się rozwijać i kontynuować przygodę z MMA. LFC to przede wszystkim wykwalifikowana kadra trenerska, doskonałe warunki treningowe i świetna atmosfera dlatego ciesze się, że mogę reprezentować właśnie ten klub. Miałam także okazję uczestniczyć jako widz w ostatniej Grandzie Pro. Niesamowity klimat i profesjonalna oprawa sprawiły, że z przyjemnością zadebiutuje zawodowo już na kolejnej edycji gali – wyznaje Rola.

Aleksandra Wypych (23 l.) to reprezentantka Gracie Barra Łódź, która również będzie debiutowała w zawodowej walce. Mimo iż nie posiada na swoim koncie spektakularnych osiągnięć, ostatnie miesiące bardzo dużo i mocno sparuje pod okiem trenera Marcina Rogowskiego. Ostatnią swoją walkę na gali DFN 3 przegrała na punkty z Natalią Jędrysiak, ale pojedynek mógł się podobać, bo było w nim widać ogromne zacięcie zawodniczki i serce do walki.

Która z pań swój zawodowy debiut skończy z tarczą a która na tarczy? Odpowiedź poznamy już 28 kwietnia.

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *