Granda Pro 4 – Informacja o gali i karta walk

Legia Fight Club zaprasza na kolejną zawodową galę Granda PRO 4 ARENA WOJOWNIKÓW, która odbędzie się już 9 czerwca. Tym razem zawodnicy skrzyżują rękawice w głównej Hali Torwar, przy Łazienkowskiej 6A.

Zawodnik Legia Fight Club Grzegorz Sanecki stoczy walkę wieczoru w formule MMA, natomiast Radosław Paczuski z Uniq Fight Club zmierzy się w walce wieczoru w formule K1 z mistrzem świata kickboxingu Florianem Krögerem.

W karcie walk znajduje się 12 pojedynków – 4 w formule MMA i 8 w formule K1. W ringu zobaczymy utytułowanych zawodników z Polski i Niemiec, m.in. mistrzów świata K1 – Arkadiusza Wrzoska, Radosława Paczuskiego i Dawida Mirkowskiego.

Emocji nie zabraknie, ponieważ pojedynki stoczą także czołowi reprezentanci stołecznych klubów m.in. Alan Kwieciński (WCA Fight Team), Rafał Korczak (Akademia Gorilla),  Kamil Pawlak (Garuda), Krzysztof Gutowski (S4 Fight Club).

To już czwarta profesjonalna gala organizowana przez Legia Fight Club. Pomysł wywodzi się z Warszawskiej Grandy, czyli amatorskich sparingów, które każdego miesiąca odbywają się w Legia Fight Club.

Gale zawodowe cieszą się sporą popularnością, do tej pory Granda Pro była organizowana w sali treningowej Legia Fight Club, ale ogromne zainteresowanie widzów i kibiców spowodowało przeniesienie imprezy na główną Halę Torwaru.

Oficjalne ważenie zawodników odbędzie się 8 czerwca, o godzinie 11:00 w Sports Bar & Restaurant „Łazienkowska 3”.

Bilety wstępu zostaną udostępnione do sprzedaży 19 maja na eBilet.pl, bilety VIP będą dostępne w recepcji Legia Fight Club (ul. Łazienkowska 6A) od 22 maja. Rezerwacja biletów VIP pod numerem telefonu 22 529 87 24.

Karta walk

Walki wieczoru
MMA -77 kg: Grzegorz Sanecki vs. Vasilij Ciubotaru
K-1 -85 kg: Radosław Paczuski vs. Florian Kröger

Główna karta
K-1 +91 kg: Arkadiusz Wrzosek vs. Kai Durak
K-1 -81 kg: Dawid Mirkowski vs. Rafał Korczak
MMA -66 kg: Sylwester Miller vs. Krzysztof Gutowski
K-1 +91 kg: Mateusz Łazowski vs. Neil Aquino
K-1 -71 kg: Michał Gęsiarz vs. Alan Kwieciński
K-1 -75 kg: Patryk Małecki vs. Patryk Leśniewski
MMA -77 kg: Michał Orynek vs. Rafał Sępkowski
K-1 -71 kg: Kamil Pawlak vs. Piotr Trześniewski
K-1 -75 kg: Adam Molędys vs. Grzegorz Steć
MMA -77 kg: Adrian Wojtkowski vs. Maciej Mackiewicz

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *