Gracjan Szadziński vs Jan Siroky kolejnym zestawieniem na gali Genesis

Zawodnik wagi lekkiej KSW znany z brutalnych nokautów, Gracjan Szadziński jest kolejnym bohaterem pierwszej gali Genesis na której zawodnicy stoczą walki na gołe pięści. Przeciwnikiem „Terminatora” będzie Czech, Jan Siroky. Pojedynek odbędzie się w kategorii do 73 kilogramów.

Galę Genesis można oglądać wyłącznie w systemie PPV w Cyfrowym Polsacie, na Ipla.tv oraz KSWTV.com. Niewielka pula biletów dostępna jest na eBilet.pl.

Gracjanowi Szadzińskiemu (8-4 MMA) nie są obce ostre wymiany ciosów i zacięte pojedynki, które sam często kończył brutalnymi nokautami. 30-latek ze Stargardu trenujący w Berserkers Team Stargard pokazał na co go stać w pojedynkach z Paulem Redmondem na KSW 44 oraz Maciejem Kazieczko na KSW 41, nokautując ich odpowiednio w drugiej i pierwszej rundzie. Tymi i czterema innymi nokautami w walkach dla innych organizacji, Szadziński zyskał opinię bardzo groźnego uderzacza w swojej kategorii wagowej. Szadziński ma również bogatą karierę amatorską w której stoczył niemal 100 walk w boksie oraz kilka pojedynków w formule K-1. Ponadto jest on medalistą Pucharu Polski, Mistrzostw Polski oraz zwycięzcą turniejów rangi krajowej w boksie.

Jan Siroky również lubi taki styl walki i nie boi się wchodzić w wymiany ciosów. Reprezentant Fighting Club Ostrava stoczył w formule MMA 19 pojedynków z czego pięć kończył nokautem. Jego bilans walk to (9-10). „Jiri” ma na swoim koncie tytuł amatorskiego mistrza Czech w MMA, ale stoczył również 6 walk w boksie oraz 4 w kickboxingu.

Gala Genesis odbędzie się 23 października, a bohaterami walki wieczoru będą Marcin Różalski i Josh Barnett.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *