Gracjan Szadziński vs Aslanbek Arsamikov na gali Spartan Fight 6

Szadzinski vs Arsamikov

Organizacja przedstawia kolejne bardzo ciekawe starcie  na karcie walk, które odbędzie się w kategorii lekkiej na gali Spartan Fight 6.

Gracjan Szadziński vs Aslanbek Arsamikov to kolejne starcie dodane do karty walk grudniowej gali. Pierwotnie rywalem Czeczena miał być Łukasz Rajewski, ale otrzymał on ofertę walki na KSW 37. Szadziński to jeden z najmocniej bijących zawodników kategorii lekkiej w naszym kraju. Trzykrotnie nokautował swoich rywali już w pierwszej rundzie, a ostatnią „ofiarą” Gracjana był inny zawodnik Arrachionu Marcin Jabłoński. Arsamikov wygrał swoje pierwsze cztery zawodowe pojedynki, pokonując m.in. Kamila Gniadka. Pierwszą porażkę poniósł w lutym tego roku z Rosjaninem Vlasenką na gali ACB 30. To będzie starcie dwóch zawodników o bardzo podobnych umiejętnościach, a wygrany tego pojedynku może na dobre wskoczyć do czołówki polskich rankingów wagi lekkiej.

Bilety na galę Spartan Fight 6 w cenie 40zł dostępne na stronie https://kupbilet.onet.pl/sport/boks/bx0067 oraz w salonach EMPIK.

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *