Gra UFC Undisputed Fight Nation na Facebooku

(mmamania.com)

Gra będzie dostępna pod adresem, zezwoli graczom na kontrolowanie swojej wirtualnej kariery w UFC. Mozna będzie trenować techniki, współzawodniczyć z innymi oraz dzielić się swoimi wynikami na Facebooku.

Dana White o pomyśle: „Jesteśmy podekscytowani ofertą stworzenia gry UFC Undisputed Fight Nation na Facebooku. Zdajemy sobie sprawę z potencjału Facebooka, a ta gra to wspaniały sposób na połączenie fanów z UFC.”

O grze UFC Undisputed Fight Nation:

W UFC Undisputed Fight Nation, gracze trenują różnorakie style mma, walczą ze swoimi znajomymi, oraz innymi członkami społeczności Fight Nation w wirtualnym octagonie, dzielą się swoimi wynikami na Facebooku, rozwijają się od stopnia ucznia do zawodowca, podczas swojej wirtualnej kariery. Gracze mają dostęp do kilku campów mma, budują swój arsenał rauchów (w tym zapasy, kickboxing, muay thai, bjj) oraz mają możliwość wyboru ruchów podczas każdej walki. Poprzez sukcesywne zarządzanie doświadczeniem w walce i treningami, gracze będą mogli podnosić poziom zaawansowania, co da im dostęp np. do nowych campów, więcej punktów do umiejętności takich jak energia, zdrowie i wytrzymałość. Gracze będą dostawać także kredyt na zakup w wewnętrzym sklepiku nowych ruchów specjalnych, nowych campów, odbudowy zdrowia i wzrostu wytrzymałości. Te „punkty UFC” będzie dostępny dla tych, którzy będą chcieli szybciej rozwijać swoje kariery poprzez zakup odpowiednich rzeczy. Można będzie je także kupować i darować swoim znajomym.

Najbardziej rozwinięci gracze będą mieli możliwość walczenia i nauki ruchów od najlepszych zawodników UFC, tj: Cain Velasquez, Anderson Silva, Georges St-Pierre i Frankie Edgar. Gracze będą mieli też dostęp do Twittera.

3 thoughts on “Gra UFC Undisputed Fight Nation na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *