GP Sengoku pierwsze nazwiska

Sengoku zamierza zorganizować wewnątrz azjatyckie GP wagi koguciej. Z pomocą w wymianie zawodników przyszły: Pancrase, Shooto, ZST i Cage Force.

Pancrase wystawiła Takuyę Eizumiego (6-4), który do tej pory walczył w limicie kategorii muszej. W rozwinięciu znajdziecie jego najświeższą walkę .

Drugim zawodnikiem jest weteran Cage Force, ostatnio walczący w Pancrase Wataru Takahashi (10-13-4), który 7 walk wygrał przez poddanie. Mimo słabego rekordu Takahashi ’tanio skóry nie sprzedaje” gdyż 9 walk przegrał przez decyzję.  Wcześniej walczył w wadze lekkiej i piórkowej, więc może mieć przewagę wielkości ciała w turnieju.

Organizację ZST będzie reprezentował Wataru Inatsu (6-6-2). Inastu walczył z bardzo mocnymi rywalami: Hideo Tokoro,  Keisuke Fujiwarą czy Remigijusem Morkeviciusem. Będzie musiał troszeczkę zrzucić do limitu wagi koguciej.

Ostatnim ogłoszonym zawodnikiem jest Koreańczyk Kyu Jin Choi (3-1), który powraca do MMA po ponad dwu-letniej przerwie. Choi trenuje w CMA Korea, w tej samej akademii co 'Korean Zombie’.

GP rozpocznie się już 4. czerwca, druga runda jest zaplanowana na sierpień.

[youtube: http://www.youtube.com/watch?v=77l_GVDI7Yc]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *