Gokhan Saki vs. Khalil Rountree Jr. dodane do UFC 226 w Las Vegas

Poznaliśmy kolejne starcie, które odbędzie się podczas gali UFC 226 w Las Vegas.

Bardzo ciekawe starcie w wadze półciężkiej dodane do rozpiski UFC 226, która odbędzie się 7 lipca w Las Vegas. Będzie to pojedynek pomiędzy Gokhanem Sakim (1-1) i Khalilem Rountree Jr. (6-2, 1NC). Obaj zawodnicy mieli zmierzyć się ze sobą podczas UFC 219, ale Gokhan musiał wycofać się z pojedynku, ponieważ uległ kontuzji. Nowym rywalem Khalila został wtedy Michał Oleksiejczuk.

Informację o pojedynku podał Gokhan Saki, który zamieścił ją na swoim koncie na Twitterze.

Gokhan Saki to były kick-boxer, który odnosił duże sukcesy w K1 oraz zanotował świetny rekord 83-16-1. Turecki zawodnik zadebiutował w formule MMA 13 lat temu podczas gali w Liverpoolu, przegrywając z Jamesem Zikicem przez TKO. W swojej pierwszej walce dla organizacji UFC, Gokhan pokonał przez nokaut w 1 rundzie, Henrique da Silva.

Khalil Rountree. Jego bilans w UFC to 2 zwycięstwa, 2 porażki oraz 1 walka nierozstrzygnięta Brał udział w programie The Ultimate Fighter 23 docierając do finału. Jego trenerem była Joanna Jędrzejczyk. W swojej ostatniej walce uległ na punkty Michałowi Oleksiejczukowi, ale z powodu wykrycia w organizmie Polaka niedozwolonych środków, pojedynek został ostatecznie zaliczony jako nieodbyty (NC). Przed występami w UFC walczył dla organizacji RFA.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *