Gokhan Saki o przyczynach długiej nieobecności w Oktagonie

Bruno Massami Youtube

Legenda kickboxingu, a obecnie zawodnik wagi półciężkiej UFC Gokhan Saki po prawie dwóch latach nieobecności dostarczył fanom aktualnych informacji na temat tego, co się z nim działo przez ten czas.

Gokhan Saki (1-2 MMA, 1-1 UFC) nie walczył od czasu szokującej porażki z Khalilem Rountree z którym przegrał przez TKO w pierwszej rundzie w lipcu 2018 roku na UFC 226. Wcześniej Saki udanie zadebiutował wygrywając przez nokaut w pierwszej rundzie w starciu z Henrique da Silva we wrześniu 2017 roku.

Umieszczając wpis na Instagramie, turecki zawodnik poinformował swoich fanów wyjaśniając jednocześnie, że niedawno przeszedł pierwszą z dwóch operacji mających na celu naprawę uszkodzonych łokci.

„Aktualizacja dla moich fanów. Po roku bólu i przyjmowania zastrzyków w łokcie, dowiedzieli się, że w obu łokciach mam odłamane fragmenty (kości). To powodowało ból i stany zapalne.

Moja pierwsza operacja już się odbyła i poszła dobrze. Druga nadchodzi. W ciągu kilku tygodni będę mógł wznowić trening, mam nadzieję, że bez bólu i przeszkód. Na każdym poziomie, jest inny diabeł, takie jest życie. Ale pamiętajcie, im ciemniejsza noc, tym jaśniejszy poranek, więc nigdy się nie poddajemy. Informujmy was na bieżąco. Dziękuję wam wszystkim.”

Gokhan Saki, były mistrz GLORY i K-1, zadebiutował w Oktagonie w maju 2017 roku i mimo 36 lat na  karku, mógłby jeszcze stoczyć kilka dobrych walk, pod warunkiem, że zachowa zdrowie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *