Gokhan Saki chce walczyć z Markiem Huntem, Nowozelandczyk odpowiada – zawalczmy

UFC.com

Pojedynek Gokhana Sakiego z Markiem Huntem z pewnością byłby niesamowicie interesującym starciem zważywszy na to, że obydwaj wywodzą się z K-1 i ich ciosy i kopnięcia robią spustoszenie.

Rywalizujący w dywizji półciężkiej Gokhan Saki (1-2) ma za sobą porażkę przez TKO w pierwszej rundzie w starciu z Khalilem Rountree na gali UFC 226 i teraz Turek będzie chciał odrobić stratę. Według niego odrabianie tej straty mogłoby się odbyć w dywizji ciężkiej w pojedynku z Markiem Huntem (13-13-1, 1 NC).

Saki napisał na swoim Twitterze pytanie do swoich fanów dotyczące pojedynku z Markiem Huntem. „The Rebel” napisał, że chciałby „tłuc się w stójce” w „Super Samoańczykiem”:

„Saki kontra Hunt w wadze ciężkiej. łuc się w stójce?! Co o tym sądzicie?”

Mark Hunt wydaje się być chętny do tej walki, ponieważ przyjął wyzwanie Sakiego i odpowiedział mu „No to lejmy się”:

Gokhan Saki chciałby walczyć na gali UFC Fight Night 142, która odbędzie się 2 grudnia w Adelaide Entertainment Centre w Południowej Australii. Na tej gali odjdzie do pojedynku Juniora dos Santosa z Tai’em Tuivasa. Mark Hunt powiedział po ostatniej przegranej walce z Alexeyem Oleynikiem na gali UFC Fight Night 136 w Moskwie, że również chciałby stoczyć ostatnią walkę w UFC w Adelajdzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *