Gluhov zakontraktowany przez organizatorów FAŁ!

Znany z występów w Polsce i Europie, walczący zarówno w formułach K-1 i MMA Łotysz Konstantin Gluhov wystąpi na gali Fighters Arena Łódź 2. Kontrakt na walkę został podpisany w środę 16 lutego między managerem zawodnika, Maciejem Kozłowskim z grupy World of Profit a Marcinem Jesiotrem, organizatorem FAŁ.

– Jesteśmy zadowoleni z tego, że Gluhov ponownie wystąpi w Polsce. Fani znają go z występów w Polsce, gdzie walczył w formule K-1 oraz MMA i bardzo pozytywnie wypowiadają się o tym zawodniku. Mamy nadzieję, że na walkę z Gluhovem zgodzi się legenda polskiego sportu, Paweł Nastula, jednak jeśli nie on, to wiemy, że organizatorzy łódzkiej gali zapewnią naszemu zawodnikowi innego, równie wymagającego rywala z bardzo znanym nazwiskiem – mówi Maciej Kozłowski, manager zawodnika.

Od ostatniego występu w Polsce, Gluhov wygrał 8 pojedynków w MMA, zdobywając przy tym nagrodę w wysokości 20 000 euro za zwycięstwo w austriackim turnieju. Teraz ponownie będzie chciał zaprezentować swoje umiejętności polskim fanom i zdobyć ich zaufanie, które pozwoli mu na kolejne występy w naszym kraju. – Liczymy na dalszą współpracę z Gluhovem. Mamy dobry kontakt z jego sztabem menadżerskim, uważamy, że jest to dobry i perspektywiczny zawodnik, a co najważniejsze, lubiany przez fanów – mówi Marcin Jesiotr, organizator FAŁ.

9 thoughts on “Gluhov zakontraktowany przez organizatorów FAŁ!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *