Glory World Series prezentuje finał 8 turnieju

Ośmiu zawodników z eliminacji turnieju Glory World Series odbędzie podróż z czterech różnych stron świata aby 3 listopada stoczyć pojedynki w historycznym miejscu PalaLottomatica w Rzymie, gdzie Muhammad Ali wywalczył olimpijskie złoto. 

Do zgarnięcia największa nagroda w świecie kickboxingu.

Zwycięzca Glory World Series Final 8 będzie musiał stoczyć trzy pojedynki jednej nocy ale zgarnie za to pulę w wysokości 300.000 dolarów. Będzie musiał przetestować swoje umiejętności, siłę i kondycję. Potrzeba także pokonać ból, strach i wyczerpanie.

„Kickboxing w wykonaniu Glory World Series jest połączeniem sztuki i wojny, jest szczytem walki w stójce. Dodatkowo idealnym miejscem dla zorganizowania turnieju Final 8 jest przesiąknięty historią i tradycją walki Rzym,” powiedział Marcus Luer, Dyrektor Zarządzający Glory Sports International.

„Rzym zapewnia piękne i odpowiednie tło. Walki, które miały miejsce w Koloseum zostały uwieńczone w licznych filmach, ale mogę zapewnić was, że walki które odbędą się 3 listopada nie będą w niczym ustępować tym, które widzieliśmy na filmach, czy ringach. Spodziewamy się epickiej gali.”

Włochy będą reprezentowane przez niepowtarzalnego Giorgio Petrosyana, znanego także pod pseudonimem „The Doctor” ze względu na jego absolutnie chirurgiczną precyzję w ringu. Albert Kraus i Robin van Roosmalen reprezentują kickboxing w wydaniu holenderskim, podczas gdy Shemsi Beqiri będzie reprezentował Szwajcarię.

Z Ameryki Północnej pochodzi bezkompromisowy Ky Hollenbeck, który będzie chciał udowodnić, że USA również posiada światowej klasy kickbokserów podobnie jak Anglia dla której będzie walczył Tim Thomas. Stepy Azji reprezentował będzie Davit Kiria natomiast zimne wybrzeża Szwecji – młody ale bardzo perspektywiczny Sanny Dahlbeck.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.