GLORY: Collision 3 Rico Verhoeven vs Alistair Overeem – Trailer

Organizacja GLORY zaprezentowała oficjalny trailer gali GLORY: Collision 3 na której mistrz wagi ciężkiej Rico Verhoeven będzie bronił swojego tytułu przeciwko ikonie kickboxingu i MMA Alistairowi Overeemowi.

Gala odbędzie się 23 października w GelreDome w Arnhem, w Holandii, gdzie ponad 27 000 fanów będzie mogło osobiście obejrzeć to historyczne wydarzenie.

Rico Verhoeven jest po dominujących zwycięstwach w 4-osobowym turnieju wagi ciężkiej na GLORY 77 w styczniu, gdzie pokonał Hesdy’ego Gergesa i Tarika Khbabeza, zdobywając tytuł mistrzowski. GLORY: Collision 3 będzie dla Verhoevena 11 okazją do wywalczenia tytułu mistrza, kiedy zmierzy się z Overeemem.

Alistair Overeem po dziesięciu latach rywalizacji w MMA, podpisał kontrakt z GLORY w czerwcu, wracając do swoich kickbokserskich korzeni. Ostatni raz walczył w tej formule w 2010 roku, kiedy to zdobył tytuł mistrza K-1 World Grand Prix. Teraz, mierząc się z Verhoevenem, Overeem zechce odzyskać tytuł najlepszego kickboksera wagi ciężkiej na świecie.

Walka ta odbędzie się podczas trzeciej edycji GLORY: Collision, serii gal na których zestawiane są pojedynki największego kalibru w wadze ciężkiej. Podczas dwóch poprzednich gal GLORY: Collision zestawiano starcia Rico Verhoevena i Badra Hariego, dwa ogromne wydarzenia, które wyprzedały areny zarówno w Niemczech jak i w Holandii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *