GLORY 76 odbędzie się pomimo wprowadzonego lockdownu w Holandii

Organizacja GLORY podjęła decyzję o zorganizowaniu gali GLORY 76 w Rotterdamie pomimo obostrzeń i lockdownu wprowadzonego w Holandii w związku z pandemią. Gala w której walką wieczoru jest pojedynek Badr Hari vs. Benjamin Adegbuyi będzie w całości galą PPV.

Od 15 grudnia Holandia wprowadziła 5. tygodniowy lockdown z zamknięciem pomniejszych branż oraz zdalnym nauczaniem. Holenderski parlament wprowadził te obostrzenia w związku ze wzrostem kolejnych przypadków zachorowań na koronawirusa.

Wydarzenia sportowe również zostały wstrzymane, ale według raportu Vechtsport Info, GLORY Kickboxing otrzymało status czołowej organizacji sportowej i w związku z tym może zorganizować galę przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa sanitarnego i tylko jako zamknięta gala PPV.

GLORY 76 miała się odbyć już wcześniej, ale ze względu na koronawirusa zdecydowano się ją odwołać. Po restarcie zaszło kilka zmian w karcie walk. Marciano Bhagwandass z Surinamu zastąpił Massinissa Hamaili w czteroosobowym turnieju wagi ciężkiej. Bhagwandass zmierzy się z byłym mistrzem Enfusion Levi Rigtersem pierwszej walce półfinałowej, natomiast Antonio Plazibat zmierzy się z Nordine Mahieddine w drugim półfinale.

Zmiana zaszła również w pojedynku co-main event, którego stawką jest tytuł mistrza wagi półśredniej. Cedric Doumbe stanie do obrony mistrzowskiego pasa w walce z Karimem Ghajji, który zastąpił tymczasowego mistrza Murthela Groenharta.

Walką wieczoru będzie eliminator do tytuł wagi ciężkiej między Badrem Hari a Benjaminem Adegbuyi.

Poniżej karta walk gali GLORY 76: Hari vs. Benny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *