Glory 14: Andy Ristie vs Ky Hollenbeck o pas

Zwycięzca turnieju Glory w wadze średniej, Andy Ristie (43-3-1, 21 KO) zmierzy się z amerykańskim zawodnikiem Muay Thai, Ky’em Hollenbeckiem (46-3, 23 KO) podczas zaplanowanej na 8-ego marca gali Glory 14, która odbędzie się w Zagrzebiu. Walką wieczoru będzie starcie trzykrotnego triumfatora finałowego turnieju K-1, Remy’ego Bonjasky’ego z ubiegłorocznym zwycięzcą, legendą MMA, Mirko 'Cro Copem’ Filipoviciem.

Ristie zaszokował świat Kickboxingu podczas gali Glory 12, kiedy wywierając nieustanną presję złamał perfekcyjną linię obrony Giorgio Petrosyana i znokautował go w półfinale turnieju Glory 12. W ten sam sposób pochodzący z Surinamu zawodnik rozprawił się z innym mistrzem obrony, Robinem van Roosmalenem i został mistrzem organizacji Glory w wadze do 70-ciu kg.

Hollenbeck to amerykański zawodnik, którego celem jest przyciągnięcie jak największej publiki przed ekrany telewizorów. Ostatni swój pojedynek stoczył podobnie jak Ristie na gali Glory 12 w Nowym Jorku. Wtedy to Amerykanin pokonał przez decyzję sędziów twardego 'keepergate’a’, Warrena Stevelmansa. Poniżej rozpiska na dzień dzisiejszy gali:

Walka wieczoru:
Open: Mirko Filipovic vs. Remy Bonjasky

Finał turnieju:
85 kg: Zwycięzca półfinału A vs Zwycięzca półfinału B

Walka o pas wagi lekkiej:
70 kg: Andy Ristie vs. Ky Hollenbeck

Półfinał B:
85 kg: Dustin Jacoby vs. Alex Pereira

Półfinał A:
85 kg: Sahak Parparyan vs. Jason Wilnis

Superfights:
Open: Michael Duut vs Igor Jurkovic
70 kg: Murthel Groenhart vs Shemsi Beqiri
77 kg: Artur Kyshenko vs Karapet Karapathyan
Open: Jahfarr Wilnis vs Mladen Brestovac

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *