Giva Santana podpisał kontrakt z Bellator

(mmamania.com)

Bellator nadal próbuje pozyskać najlepszych zawodników, toteż podpisali kontrakt z walczącym w wadze średniej Brazylijczykiem, Giva Santana. Jego aktualny rekord to 16-1, z czego 12 walk zakończył dźwignią na ramię. Ma czarny pas w BJJ, jest dwukrotnym mistrzem zawodów Pan American Jiu-Jitsu i wygrał 16 walk mma, z czego 13 w pierwszej rundzie.

„Wielu zawodników wychodząc do walki chce znokautować rywala – ja mam tak z poddaniami. Uczucie, gdy przeciwnik odklepuje, daje mi taką samą radość, jak gdybym go znokautował. Kiedy wyprowadzasz cios i wiesz, że właśnie znokautowałeś rywala – ja mam takie samo odczucie, gdy wyciągam dźwignię. Już wiem, że będzie odklepywał i to wspaniałe uczucie.”

Santana walczy zawodowo od 2005, karierę zaczął od rekoru 11-0 z 10 wygranymi z rzędu przez poddanie. Nie będzie uczestniczył w nadchodzącym piątym sezonie turnieju wagi średniej, ale i tak jego celem jest przyszły tytuł mistrzowski Bellator.

„Kontrakt z Bellator to spełnienie marzenia. Po to tak ciężko pracowałem. Po to zbudowałem mój rekord – żeby zaimponować ludziom i dostać się do wielkiego show. Lubię kończyć przeciwników przed czasem, a tego chcą fani. Jestem bardzo podekscytowany możliwością wzięcia udziału w galach Bellator i pokazać fanom moje umiejętności.”

3 thoughts on “Giva Santana podpisał kontrakt z Bellator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *