Giorgio Petrosyan vs. Yodsanklai Fairtex prawdopodobnie na Hero Legend

Petrosyan vs Fairtex

Informacja nie jest jeszcze potwierdzona, ale jeśli się sprawdzi, to będziemy świadkami jednej z najlepszych walk w kategorii 70 kg między Giorgio Petrosyanem i Yodsanklaiem Fairtexem.

Wiadomo od jakiegoś czasu, że Giorgio Petrosyan (78-2-2, 1 NC) ma zawalczyć 28 sierpnia na gali Hero Legend w Chinach. Nazwisko jego rywala było trzymane w tajemnicy ponieważ kiedy podpisano z nim kontrakt, pojawiły się pewne niejasności dotyczące walki wieczoru. Walka Giorgio Petrosyan vs Yodsanklai Fairtex (192-71-4) może być jeden z największych pojedynków kategorii średniej w historii Muay Thai.

Według osób bliskich Fairtexowi walka ta nie dojdzie do skutku ze względu na kontuzję Yodsanklaia. Hero Legend wciąż jednak utrzymuje, że pojedynek ma się odbyć. Pojawiły się też plotki o tym, że gala miała zostać odwołana, jednak menadżerowie Petrosyana potwierdzają, że gala odbędzie się bez względu na to, czy Yodsanklai się pojawi lub nie. Wielu twierdzi, że ta walka jest tak dobra, że nawet jeśli nie odbędzie się w sierpniu, to odbędzie się innym terminie.

One thought on “Giorgio Petrosyan vs. Yodsanklai Fairtex prawdopodobnie na Hero Legend

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.