Gerard Linder vs Paweł Kozłowski

Do klasycznej konfrontacji strikera z grapplerem dojdzie podczas Nocy Góralskich Wojowników w Poroninie, która jest zaplanowana na 23-ego sierpnia. Naprzeciw siebie w ringu staną: mistrz świata w Kickboxingu i zawodnik MMA, Gerard Linder (4-1) i młody zawodnik trenujący w Wiedniu, Paweł Kozłowski (1-0).

Dla mieszkającego w Andrychowie Lindera będzie to szansa powrotu na zwycięską ścieżkę. Linder przegrał w ostatniej walce po szybkiej, ale obfitującej w emocje walce z Tymoteuszem Świątkiem na Fight Exclusive Night 2 we Wrocławiu. Wcześniej Linder wygrał cztery walki w nowej dla siebie formule, organizował gale MMA Black Dragon oraz Bigger’s Better. Więcej o Gerardzie dowiecie się czytając ten artykuł.

Młody zawodnik mieszkający na stałe w Austrii, Paweł Kozłowski ma na swoim koncie jedną walkę w formule MMA. Zawodnik Backyard Boxiing Vienna poddał w dwie minuty w Węgra, Laszlo Benkę na gali European MMA League w chorwackim Zagrzebiu. Paweł nie unika również startów w BJJ, a na Mistrzostwach Polski No Gi walczył z innym 'Talentem Fight24.pl’, Armenem Stepanyanem. Więcej o sylwetce Pawła dowiecie się czytając ten artykuł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *