Georges St-Pierre zrzeka się tytułu i odchodzi z MMA na czas nieokreślony

Mistrz wagi półśredniej UFC Georges St-Pierre ogłosił na piątkowej konferencji, że zrzeka się tytułu i postanawia odejść od MMA.

GSP podjął decyzję, że robi przerwę i nie wie jak długo ona potrwa oraz kiedy wróci. Nie zamyka jednak za sobą całkowicie możliwości powrotu. Jak sam powiedział, zdaje sobie sprawę z tego, że pozostawienie pasa nie jest to do końca fair wobec UFC oraz zawodników kategorii półśredniej.

10 thoughts on “Georges St-Pierre zrzeka się tytułu i odchodzi z MMA na czas nieokreślony

  1. jak człowiek ma problemy osobiste to odbija sie to na wszystkim, w przypadku GSP odbija sie na treningach, walkach, co było widac w ostatniej z JH, on po prostu nie był sobą. wieże ze GSP wróci i bedzie jeszcze lepszy.

  2. Po co sie ogromnie poswiecac, wysilac i dostawac po mordzie jak mozna odejsc niepokonanym, komentoeac gale, grac w filmach/reklamach, jednoczesnie pojsc w trenerke/zalozyc wlasny klub, napisac ksiazke… i trzepac na tym 10x wiecej kasy 🙂

    GJ Dżordż, tylko nie wracaj!!!
    Chyba, ze łysy zaproponuje super legendarna walke z Hughes’em, albo innym dziadem za 50 mil $$$ za 10 lat 😉

  3. Naprawdę niech chłop odpocznie… co ma potem na stare lata wyglądać jak Muhammad Ali ? tylko po to by zaspokoić głód krwi fanów ? bez przesady.. zdrowie jest w życiu najważniejsze.. kto raz stracił czy miał problemy zdrowotne (poważne) ten nigdy nie zaprzeczy.. poczekamy zobaczymy, dużo osób wracało..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *