Georges St-Pierre w remake’u kultowego „Kickboxera”

Georges St-Pierre dopiero co zadebiutował w Hollywood rolą szwarccharakteru Batroca w filmie Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz, a już szykuje mu się kolejna rola.

Okazuje się, że JAZO PR i Steven Fung planują zrobić remake kultowego filmu „Kickboxer” w którym główną rolę zagrał Jean-Claude Van Damme. Główną postać ma zagrać kaskader Alain Moussi a wspierać go będą gwiazda UFC Georges St-Pierre i gwiazda WWE Dave „Batista” Bautista.

Przedstawiono już ogólną historię nowej produkcji:

„David i Kurt to potomkowie kalifornijskiej dynastii mistrzów. Obaj są najwyższej klasy sportowcami u szczytu swojej formy. Kiedy David wygrywa Mistrzostwa Świata Karate, jego promotor ściąga go do Hong Kongu mimo sprzeciwu Kurta, który twierdzi że promotor jest oszustem. Wkrótce potem, Kurt otrzymuje list od Davida i leci do Tajlandii się z nim spotkać. Kiedy przybywa na miejsce, odkrywa że jego brat nie żyje. Człowiekiem odpowiedzialnym za śmierć Davida jest Tong Po. Szukając zemsty, Kurt zwraca się do dawnego mentora swojego brata, Xian Chow. Aby pokonać człowieka, który zabił jego brata, Kurt musi odnaleźć w sobie siłę i odwagę mistrza.”

8 thoughts on “Georges St-Pierre w remake’u kultowego „Kickboxera”

  1. Pomysł dno! tak jak wyżej jak można podchodzić do takiego filmu… co trzeba mieć wełbie… niech sobie zrobią inny film o tej tematyce a nie ramake :/ gdzie im do Van Damma pff. 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *