Georges St. Pierre o swoim najbliższym pojedynku: „Nie ma nic większego od tego”

Jeff Bottari/Zuffa LLC

Georges St. Pierre wypowiedział się odnośnie swojej walki podczas UFC 217.

Podczas zbliżającej się gali UFC 217, do Oktagonu powróci Georges St. Pierre (25-2), dla którego będzie to pierwszy występ od 4 lat. Pojedynek z Michaelem Bispingiem (30-7), będzie starciem o pas mistrzowski kategorii średniej. Legendarny Kanadyjczyk twierdzi, że zwycięstwo z Anglikiem, może być dla niego najważniejszym wyczynem w całej karierze.

Poniżej wypowiedź Kanadyjczyka odnośnie walki z Bispingiem, którą udzielił podczas treningu medialnego przed galą UFC 217.

Nie ma nic większego od tego. Będę walczył o pas mistrzowski, z facetem, który ma na swoim koncie najwięcej zwycięstw w całym UFC. Zawalczę o swoje dziedzictwo. Będę walczył, i postaram się znaleźć w elitarnym gronie zawodników, którzy zdobyli mistrzowski pas, w dwóch różnych kategoriach wagowych. Nikt nigdy tego wcześniej nie dokonał. Jeśli to zrobię, to będę pierwszym, który tego dokonał. Jestem niesamowicie podekscytowany.

St. Pierre wypowiedział się również o swoim powrocie po długiej przerwie.

Jestem bardzo szczęśliwy. Przez te cztery lata, bardzo ciężko trenowałem. Nigdy nie zrobiłem sobie przerwy od treningów, cały czas trenowałem dla zabawy. Cały czas pracuję nad swoją wydajnością i przyświeca mi jedyna myśl, ponownie zostać mistrzem.

One thought on “Georges St. Pierre o swoim najbliższym pojedynku: „Nie ma nic większego od tego”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *