Georges St. Pierre nie jest aktualnie zainteresowany wyzwaniem Khabiba Nurmagomedova

Khabib Nurmagomedov Instagram

GSP nie przewiduje szybkiego starcia z Khabibem Nurmagomedovem.

Khabib Nurmagomedov (26-0) podczas UFC 223 został mistrzem kategorii lekkiej UFC, pokonując Ala Iaquintę przez decyzję sędziów, kontrolując i dominując w każdej pięciu z rund. Po zdobyciu mistrzowskiego pasa, Rosjanin udzielił wywiadu Joe Roganowi, w którym przyznał, że chciałby się teraz zmierzyć z Georgesem St. Pierre (26-2). Według Khabiba idealnym miejscem na walkę z Kanadyjczykiem byłby Nowy Jork i gala, która odbędzie się w listopadzie w Madison Square Garden.

Georges St. Pierre udzielił dzisiaj wywiadu dla Ariela Helwaniego z portalu MMAfighting, gdzie odniósł się do słów Rosjanina.

Wydaje mi się, że UFC i Khabib mają jeszcze niedokończone sprawy, które muszą uregulować zanim przystąpię do walki o pas kategorii lekkiej.

Temat walki z GSP poruszony został od razu na konferencji po gali UFC 223, a Khabib stwierdził, że chciałby aby Kanadyjczyk zszedł do wagi lekkiej na pojedynek z nim.

Kiedy rok temu rozmawiałem z ojcem to stwierdził, ze jego marzeniem jest zobaczyć moje starcie z GSP. Kiedy dorastałem, mając 11-12 lat uczestniczyłem w juniorskich turniejach Sambo, a on wtedy walczył o mistrzostwo UFC. Oglądałem wszystkie jego walki razem z moim ojcem i uważam, że jest najlepszym zawodnikiem, który kiedykolwiek przekroczył Oktagon UFC.

3 thoughts on “Georges St. Pierre nie jest aktualnie zainteresowany wyzwaniem Khabiba Nurmagomedova

  1. ogolnie to lubie George, ale bedac szczerym sam przed soba, czuje, ze on jest tchorzem. Faktycznie sa ludzie, ktorzy sie nie boja, ale sa tacy jak on ktorzy sie boja panicznie. Zreszta sam opowiadal, ze poszedl na emeryture bo tak sie panicznie bal rywalizacji, czyli bal sie przegranej. Wrocil na cwaniaka wtluc niegroznemu Bispingowi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *