George ST. Pierr chce zostać legendą

Mistrz Ultimate Fighting Championship kategorii welterweight Georges „Rush” St. Pierre wygrał pojedynek z B.J. Penn na UFC 58 4 Marca w 2006 roku przez nie jednogłośną decyzje (walka nie była walką o pas).  Rewanż odbędzie się 31 stycznia St. Pierre chcę stać się prawdziwą legendą w MMA, a kolejne zwycięstwo nad Pennem na pewno zapewni mu to.

 

Oboje są numerem 1 na świecie w swych kategoriach wagowych .  Oboje są w top 10 rankingu Pound for Pound.  To będzie mega walka.      

 reszta w środku:

„Jest zawodnikiem z jakim chce walczyć.  W tym momencie to najlepszy i najtrudniejszy przeciwnik dla mnieSt. Pierre dodał.  „Muszę walczyć z takimi zawodnikami jak B.J Penn ponieważ oni pomogą mi stać się legendą.”

 

„Gdy jesteś mistrzem musisz stawiać sobie coraz to trudniejsze cele.  Chcę walczyć by stać się legendą w tym sporcie i zwycięstwo w tej walce to mi da,” 

 „Myślę, że jeśli spytał byś kogoś kto jest najlepszym zawodnikiem Pound for Pound to powiedział by, że to B.J Penn. A by stać się legendą i numerem jeden muszę go pokonać.”

„Każda walka stwarza problem.  B.J. Penn jest wielkim problemem, ale myślę, że dam radę.”

 „Jestem bardziej doświadczony i lepszy,” dodał mistrz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *