Gegard Mousasi vs. Costas Philippou oraz Hyun Gyu Lim vs. Neil Magny na UFC Fight Night 66

Gegard Mousasi

Kolejne walki dołączyły do karty majowej gali na Filipinach.

Co-main eventem gali będzie starcie w wadze średniej pomiędzy Gegardem Mousasim (36-5-2, 3-2 w UFC, #7 w rankingu UFC) i Costasem Philippou (13-4 1 NC, 6-3 w UFC, #12 w rankingu UFC).

The Dreamcatcher od czasu zakontraktowania przez UFC walczy w kratkę przeplatając wygrane z porażkami. W ostatniej walce Mousasi potrzebował tylko 70 sekund na rozprawienie się z Danem Hendersonem. Costas w ostatnim boju również odniósł zwycięstwo przez nokaut – pokonał Lorenza Larkina.

Do rozpiski gali dołączyła także walka w wadze półśredniej, w której Hyun Gyu Lim (13-4-1, 3-1 w UFC) podejmie Neila Magny’ego (14-3, 7-2 w UFC).

Amerykanin ma za sobą świetną passę 6 kolejnych zwycięstw z czego 5 dopisał do swojego rekordu w 2014r. – to rekord UFC. Magny walczył 2 tygodnie temu na UFC Fight Night 60, w III rundzie poddał Kiichiego Kunimoto. Z kolei Koreańczyk dla amerykańskiego promotora stoczył 4 walki, najpierw znokautował Marcelo Guimaraesa i Pascala Kraussa, później przegrał z Tareciem Saffiedine a w ostatniej walce pokonał Takenoriego Sato.

Gala UFC Fight Night 66 odbędzie się 16 maja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.