Gegard Mousasi stanie do obrony pasa wagi średniej przeciwko Johnowi Salterowi na gali Bellator 264

Bellator powróci do Mohegan Sun w sierpniu tego roku i na gali Bellator 264 zorganizuje walkę o tytuł wagi średniej między mistrzem Gegardem Mousasi a Johnem Salterem.

Mistrz Bellatora w wadze 185 funtów Gegard Mousasi zawalczy po raz pierwszy w 2021 roku mierząc się z Johnem Salterem. Walka będzie głównym pojedynkiem gali Bellator 264, która odbędzie się 13 sierpnia.

Gegard Mousasi (47-7-2 MMA, 5-1 BMMA) nie walczył od października 2020 roku, kiedy to zepsuł mistrzowi Bellatora w wadze półśredniej Douglasowi Limie szansę na wywalczenie tytułu w dywizji średniej. Dzięki zwycięstwu, Mousasi zdobył wakujący tytuł w wadze 185 funtów, który wcześniej już raz dzierżył przed przegraną z emerytowanym Rafaelem Lovato Jr.

John Salter (18-4 MMA, 8-1 BMMA), w międzyczasie, wygrał trzy walki w dywizji średniej, odkąd on również przegrał z Lovato we wrześniu 2018 roku. Passa ta obejmuje zwycięstwa przez poddanie nad Chidi Njoukuani, jednogłośną decyzję przeciwko Costello van Steenisowi i poddanie nad Andrew Kapellem.

Na chwilę obecną nie ogłoszono żadnych innych walk dla tej gali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *