Gegard Mousasi o eksperymencie który wpłynął na jego dyspozycję w walce z Sokoudjou…

 

Przypomnę – w sobotnią noc Gegard Mousasi przedłużył serię zwycięstw do 14 pokonując w drugiej rundzie przez nokaut techniczny po serii uderzeń w parterze Rameau Thierry Sokoudjou, jednak „The Dreamcatcher” nie jest zadowolony ze swojego występu:

„Jestem odrobinę zawiedziony ze swojego występu. Staram się zawsze być krytyczny wobec siebie, wydaje mi się, że mogłem zaprezentować się lepiej. Miałem problemy z treningiem, więc trochę go zmieniłem, co źle się odbiło na mojej dyspozycji”

Zapytany przez reporterkę Sherdog.com sprecyzował o co mu chodzi:

„Po prostu zbyt często chodziłem do sauny, chciałem sprawdzić czy to pomoże mi w osiągnięciu lepszej kondycji. Niestety nie pomogło, wręcz przeciwnie – szybciej się męczyłem. Każdy zawodnik chce się rozwijać, ja spróbowałem czegoś nowego i to nie było zbyt mądre.”

Dodatkowo Gegard zdradził, że być może wystąpi na gali noworocznej, a jeśli nie to na początku przyszłego roku na pewno będziemy mieli okazję go zobaczyć.

11 thoughts on “Gegard Mousasi o eksperymencie który wpłynął na jego dyspozycję w walce z Sokoudjou…

  1. Mousasi powiedzial ze z czasem bedzie chcial walczyc w ciezkiej, ale na pytanie czy chcialby sie sotkac z fedorem odp zdecydowanie nie.Wie na jakim poziomie jest Fedor i realnie patrzy na swoje szanse.Spoko gosc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *